Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/webmar14/public_html/libraries/cms/application/cms.php on line 471

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/webmar14/public_html/libraries/cms/application/cms.php on line 471
Webmarketing Straipsniai
Susisiekite su mumis: +370 659 14781 |

Straipsniai


Vieni iš populiariausių "Instagram" fotografų, turintys daugiau negu milijoną sekėjų

"Instagram" platforma, turinti daugiau negu 600 milijonų aktyvių vartotojų, siūlo puikias galimybes fotografams, fanų auditorijos kūrimui. Bet įtikinti milijonus žmonių sekti tave yra didelis ir labai sudėtingas žingsnis, kuris lengviausiai prieinamas pasaulinėms žvaigždėms ar populiariausiems prekėms ženklams.

Pats geriausias laikas "Facebook" naujienų skelbimui

Nenuostabu, kad "Facebook" puslapių pasiekiamumas socialiniame tinkle tampa vis sunkesne užduotimi. Atsirandant naujiems algoritmams kiekvienam verslui darosi vis sunkiau iškelti puslapio turinį į naujienų srautą.

8 vertingi patarimai puslapio mobiliai versijai

93% interneto vartotojų kiekvieną dieną naršo internete mobiliuoju. Tai 3,5 milijardo žmonių, kurie bet kuriuo metu potencialiai gali matyti jūsų svetainę savo telefonuose ar planšetiniuose kompiuteriuose.

Kokią įtaką Jūsų puslapio struktūra turi SEO optmizacijai

Saus 28, 2018

Bendras dėmesys SEO požiūriu dažniausiai skiriamas raktažodžiams ir raktažodžių tyrimams. Kad ir kokie svarbūs būtų raktiniai žodžiai, techniniai aspektai, pavyzdžiui, svetainės struktūra, gali nubraukti visas pastangas dėtas į SEO. Yra daugybė būdų, kaip svetainės struktūra veikia SEO optimizaciją. Išspresti šias klaidas dažnai yra daug lengviau nei tikėtumėte.

WUNDER2: sėkmė video reklamos pagalba

Globali grožio ir kosmetikos kompanija, prekės ženklo populiarinimui ir internetinės prekybos pardavimų didinimui panaudojusi video reklamas įvairiuose įrenginiuose ir platformose, padidino 9 kartus pardavimus naujiems klientams.

Kaip mažas e komercijos puslapis surinko 29602 elektroninio pašto adresus

Saus 18, 2018

Nesiseka greitai plėsti savo el. pašto adresų sąrašo?

Ar norėtumėte kas mėnesį konvertuoti daugiau nei 10% savo svetainės srauto į el. pašto adresus?

Neįtikėtina sėkmės istorija "Blu Kicks"

Autorė
Saus 4, 2018

Motina ir sūnus pradeda batų pardavimo kompaniją? Ar tai įmanoma?  Mes neturėjome supratimo, kur pradėti. Mes turėjome tik dizaino ir finansų patirties, ir daug aistros.Taigi, tai, kas prasidėjo kaip šeimos atostogų pokštas, dabar yra šeimos misija ir verslas. 

Augimo analizė: Supreme gatvės aprangos neįtikėtina sėkmė

Gruo 12, 2017

Supreme turi slaptą ingridientą kurti tokį kultą kaip sekimas:

  • Daugiau nei 6 milijonai "Instagram" sekėjų;
  • Jų produktus perparduoda daugiau nei 1200% jų mažmeninės kainos;
  • Įkūrėjas, Jamesas Jebbia, kurio verslo grynoji vertė viršija 40 milijonų dolerių.

10 populiariausių socialinių tinklų, kurie užvaldė pasaulinę rinką

Su kiekvienais metais socialiniai tinklai tampa vis populiaresni ir jų naudojimas auga. Žmonės jais naudojasi ne tik dėl asmeninių priežasčių, bet ir kaip verslo tobulinimo ar plėtojimo įrankį.

Kuo Jūsų verslui svarbus socialinių tinklų marketingas?

Kiekvienas verslininkas puikiai žino, kad jo verslas neegzistuos ir nesiplės be kokybiškai pateiktos informacijos ir puikios marketingo strategijos.

8 Google algoritmų naujinimai, keičiantys paieškos rezultatus

Rugs 22, 2017

Ar pastebėjote, kad Jūsų puslapio neberanda klientai, sumažėjo lankytojų srautas? Galbūt Jūsų internetinė svetainė nebeatitinka Google taisyklių?

Kodėl Jūsų verslui reikalingas "Facebook" įmonės puslapis ir kokią naudą jis atneša?

Kiekvienas verslininkas puikiai žino, kad verslo reklamavimas ir informacijos skleidimas internete yra vienas iš patogiausių ir labiausiai atsiperkamų būdų ieškant naujų klientų.

Ar dar yra svarbu būti organinės google paieškos viršuje?

Rugp 10, 2017

Per daug metų paieškos varikliai google, bing, yahoo ir kiti daug keitėsi ir evoliucionavo, taigi ar investiciją į SEO vis dar protingas sprendimas?

8 būdai, kurie padės išreklamuoti Jūsų verslą Instagram'e

"Instagram" antras pasaulyje pagal populiarumą socialinis tinklas, kuris naudojamas tarp įvairaus amžiaus žmonių ir tautybių.

5 Seo optimizacijos baubai, trukdantys e-komercijos puslapiams

Lie 14, 2017

 

Dažniausiai pasitaikantys SEO optimizacijos iššūkiai, su kuriais susiduria kiekvienas didelės ar mažos el. parduotuvės savininkas ar valdytojas. Kokie jie?

10 būdų, kurie padės pagerint Jūsų facebook puslapio matomumą!

"Facebook" socialinis tinklas egzistuoja kaip vienas iš populiariausių ir efektyviausių metodų siekiant plėsti savo verslą internete!

facebook Google plus Instagram Youtube

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/webmar14/public_html/libraries/cms/application/cms.php on line 471