Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/webmar14/public_html/libraries/cms/application/cms.php on line 471

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/webmar14/public_html/libraries/cms/application/cms.php on line 471
Pats geriausias laikas "Facebook" naujienų skelbimui
Susisiekite su mumis: +370 659 14781 |

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/webmar14/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 881
2018-02-15

Pats geriausias laikas "Facebook" naujienų skelbimui

Autorė

Nenuostabu, kad "Facebook" puslapių pasiekiamumas socialiniame tinkle tampa vis sunkesne užduotimi. Atsirandant naujiems algoritmams kiekvienam verslui darosi vis sunkiau iškelti puslapio turinį į naujienų srautą.

Įmonės stengiasi sugalvoti vis geresnes marketingo strategijas, bandant pakelti savo įrašų matomumus. Į šį procesą įeina viskas nuo pačios strategijos planavimo iki žinutės turinio sukūrimo. Ne išimtis ir tinkantis naujienos paskelbimo laiko planavimas.

Nustatydami geriausią laiką "Facebook" naujienų skelbimui Jūs ne tik pagerinsite savo puslapio matomumą, bet ir pakelsite bendrus puslapio rezultatus akimirksniu.

Vartotojams rašant komentarus ar kitaip susižavint paskelbtu įrašu gali pagelbėti Jums nedingti iš visų naujienų srauto.

Kiekvienas puslapio administratorius privalo žinoti kada informacijos skelbimas yra pats tikslingiausias, tačiau svarbu nepamiršti, kad kartais patirsite ir nesėkmių.

Ar yra vienas tiklsus laikas kada skelbti naujienas "Facebook'e"?

Paprasčiausias atsakymas į šį klausimą: iš dalies taip, iš dalies ne.

Paskutinių tyrimų duomenimis buvo įrodyta, kad geriausias turinio skelbimo laikas priklauso nuo didelio duomenų kiekio iš įvairių paskyrų. Jeigu peržiūrėsite daugelį tyrimų, pagrįstu geriausio laiko turinio skelbimo ieškojimui, pastebėsite, kad kiekvienas tyrimas nustato skirtingą piko valandos laiko tarpą. Vieni gali skelbti, kad tai yra 1-3, kiti 3-5.

Yra tik viena pagrindinė to priežastis: skirtingos auditorijos. Vidurinės mokyklos mokinys, kuris atsibunda 5:30 ryte turės visiškai kitokį grafiką, negu studentas, kuris miega iki pat pietų. Studento grafiko laikas taip pat skirsis nuo žmogaus, kuris 1-2 metais vyresnis ir turi darbą, o ne 3 valandų paskaitas per dieną. Ir netgi dirbantieji, turės skirtingus grafikus, priklausomai nuo jų pareigų ir darbo vietų. Galiausiai turbūt visi mėgsta patikrinti savo "Facebook" profilį prieš miegą, bet jūs tam turite 7 skirtingus laiko tarpus.

Vienintelis variantas sužinoti geriausią laiko turinio skelbimui - padaryti kelis tyrimus ir eksperimentuoti su būtent Jums reikalinga tiksliąja auditorija. Mes parodysime Jums kaip tai geriausiai padaryti.

Kada geriausias metas publikuoti savo turinį "Facebook" socialinėje erdvėje?

Tuo metu kai kiekvieno verslo piko valandos skirsis, bendri geriausi skelbimo laikai gali būti panaudojami kaip pradinis taškas, kuris padės Jums atrasti savo geriausias piko valandas. Dauguma tyrimų buvo atlikti socialinių tinklų administravimo ir analitinių internetinių svetainių pagalba, tokių kaip "Hootsuite", kad būtų galima padėti atskleisti geriausią publikavimo laiką. Kiekvienas tyrimas gali atskleisti tam tikros naujos informacijos, tad verta atkreipti dėmesį į juos visus.

Pavyzdžiui "Hootsuite" atrado, kad tobuliausias laikas skelbti pranešimams yra 12-15 val. pirmadienį, trečiadienį, ketvirtadienį, penktadienį ir 12-13 val. šeštadienį ir sekmadienį.

"Coschedule" iš esmės surinko informaciją iš 20 įvairių tyrimų, kad galėtų nustatyti "geriausia publikavimo laiką". Jie atrado, kad sekmadieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais ir šeštadieniais pasiekiamumas daug didesnis, negu kitomis dienomis, taip pat 15 val. galite gauti daugiau paspaudimų, bet 13 val. pasiekiamumas bus didesnis. Prisiminkite tai ir rinkitės dalintis užrašais 15 val. ar netgi vėliau, naudodami tokius užrašus kaip "koks jūsų mylimiausias skonis".

Pats geriausias laikas Facebook naujienų skelbimui

Taip pat svarbu paminėti, kad B2C įmonės surenka didesnį pasiekiamumą savaitgaliais, negu kad B2B įmonės. Jeigu jūs priskiriamas prie B2B verslo, geriau skelbkite savo turinį darbo dienomis.

Kaip atrasti geriausią skelbimo laiką Jūsų auditorijai?

Nežiūrint į tai kiek turite patirties socialinių tinklų administravime, darbas su kiekviena nauja auditorija užima pakankamai daug laiko (tas pats taikoma ir Facebook reklamoms). Tai gali būti ypač sudėtinga, jeigu turite nauja, verslui sukurtą puslapį. Turint naują puslapį yra rekomenduojama naudotis geriausių skelbimo laikų viduriu ir skelbti įrašus pagal nustatytus geriausius laukus. Išdalinkite pranešimus į skirtingus "geriausius laikus" ir arčiau to laiko (pvz:. vietoj 13-15 val. skelbkite įrašus 17 val.ir vėliau 20 val.). Palaipsniui naudojant šį metodą pastebėsite, kuriuo laiku įrašų pasiekiamumas didžiausias ir kokie įrašai sulaukia daugiausiai dėmesio. Žinant tai, kad kiekvieną posto matomumas yra labai svarbus, rekomenduojama į dieną skelbti tik vieną įrašą, norint, kad matomumas būtų pakankamas.

Galiausiai analitikų įrankių pagalba, tokių kaip "Hootsuite" arba net "Facebook" įrankiai, galite peržiūrėti pilnas ataskaitas apie tai kiek Jūsų įrašai buvo populiarūs ir kokio pasiekiamumo jie sulaukė. Tai neturėtų būti labai sunku ir jau po mėnesio turėtumėte pastebėti kas labiausiai tinka Jūsų verslui.

Pats geriausias laikas Facebook naujienų skelbimui

Savo puslapių lankomumą ir pasiekiamumo rezultatas galima matyti ir pačiame "Facebook" įžvalgų pagalba, taip sužinosite kada Jūsų auditorija aktyviausia internete. Eikite į įžvalgas ir tada į postus, kad galėtumėte peržiūrėti visą Jums reikiamą informaciją. Įsitikinkite, kad tikrinate laiko zoną ir eksperimentuokite su piko valandomis.

Pats geriausias laikas Facebook naujienų skelbimui

Informacijos turinys ir skelbimas piko valandomis gali labai įtakoti Jūsų verslo sėkmę. Pažiūrėkite į šį pavyzdį (nuotrauka pateikiama apačioje). Šis verslas užima 4 vietą tarp puslapio lankytojų, tačiau turi daug didesnį pasiekiamumą, negu visi kiti puslapiai šioj srityje. Štai kaip veikia geras turinys ir tikslus laikas.

Pats geriausias laikas Facebook naujienų skelbimui

Išvada:

Geriausias laikas turinio publikavimui Facebook'e priklauso nuo Jūsų konkrečios auditorijos, bei nuo to kokias paslaugas ar produktus pateikiate vartotojams.

Kuriant verslo puslapį, eksperimentuokite su skelbimo laiku ir pasirinkite laiką, kuris labiausiai tinka būtent Jūsų verslui. Naudokitės aukščiau įvardintomis instrukcijomis ir įrankiais, kad rasti optimaliausius verslo pateikimo variantus.

Šaltinis

Jeigu Jums kyla papildomų klausimų, tiesiog susiekite su manimi  Facebooke arba Skambinkite.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/webmar14/public_html/templates/g5_hydrogen/html/com_k2/templates/straipsniai/item.php on line 233
Skaityta 12035 kartų Redaguota Ketvirtadienis, 15 vasario 2018 08:14
Įvertinkite straipsnį
4 balsai

Turite pastebėjimų, palikite atsiliepimą

facebook Google plus Instagram Youtube

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/webmar14/public_html/libraries/cms/application/cms.php on line 471