Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/webmar14/public_html/libraries/cms/application/cms.php on line 471

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/webmar14/public_html/libraries/cms/application/cms.php on line 471
SEO paslaugos, SEO optimizavimas, SEO
Susisiekite su mumis: +370 659 14781 |

Profesionalios seo paslaugos užtikrins Jūsų svetainės matomumą paieškos sistemose, todėl mūsų klientai gerokai padidina pardavimus, pelningumą ir ekonomiškumą.

SEO optimizavimas

Svetainių optimizavimas paieškos sistemoms tai nenutrūkstamas ir nuolat kintantis procesas. Google ir kitos paieškos sistemos kiekvieną mėnesį atnaujiną savo reitingavimo algoritmus taip siekdamos pateikti vartotojams tik geriausius rezultatus ir sumažinti manipuliacijų galimybes. Mūsų SEO specialistų komanda atliks Jums SEO optimizaciją pagal naujausias tendencijas ir tik pagal "švarius metodus" (White hat SEO). Taip išvengsite nuobaudų ir Jūsų svetainės pašalinimo iš paieškos sistemų.

SEO paslaugos

Pagrindinės mūsų SEO paslaugos yra:

  • "on-site SEO" - vidinis SEO;
  • "off-site SEO" - išorinis SEO;
  • raktinių žodžių analizė;
  • seo konsultacijos;
  • internetinės svetainės Seo auditas;
  • seo turinio kūrimas.

Seo auditas

SEO auditas gali būti skirtingo lygio ir sudėtingumo. Paprastas svetainės auditas gali būti trumpas kelių puslapių ir apimti akivaizdžius puslapio optimizavimo dalykus. pvz., Trūkstamus pavadinimus, aprašymus ir turinio trūkumą.

Taip pat galime atlikti išsamų svetainės SEO auditą kuris susideda iš dešimčių puslapių (daugumoje didelių svetainių bus daugiau nei šimtas puslapių) ir atkreipia dėmesį net mažiausius svetainės elementus, kurie gali pakenkti svetainės reitingui paieškos sistemoje.

Paprasto SEO audito metu svetainės savininkas gaus gerai apgalvotą vadovą, kuris ne tik nustatys svetainės elementus, kurie nėra draugiški paieškos sistemai, bet ir gaires, kaip išspręsti problemas ir žymiai patobulinti turinio sritis.

Svarbu suprasti, kad net padarius vidinį svetainės optimizavimą pagal rekomendacijas tai tik pirmas svarbus žingsnis siekiant geresnio reitingavimo, nėra jokios garantijos, kad SEO rekomendacijų įgyvendinimas iškels Jūsų svetainę į pirmus paieškos puslapius.

Paieškos sistemos optimizavimas užima daug laiko ir reikalauja kruopščios techninės priežiūros, kad būtų užtikrintas patikimas ir stabilus reitingas.

SEO konsultacijos

Mūsų SEO agentūros konsultacijos ir SEO strategijos pakels Jūsų svetainę į aukštesnį reitingą paieškos rezultatuose. Pateiksime visą SEO raktažodžių ataskaitą, atgalinių nuorodų ataskaitą ir indeksuojamą informaciją apie puslapius. Mūsų komanda pagerins jūsų svetainės lankomumą kurie padidins pardavimus.

Raktinių žodžių analizė

Vienas iš svarbiausių SEO elementų yra tikslinių raktinių žodžių nustatymas. Leiskite mūsų komandai nustatyti geriausius raktinius žodžius Jūsų internetinei svetainei. Išanalizuosime kokiais raktiniais žodžiais žmonės ieškos Jūsų paslaugų ar prekių ir kokios yra paieškos apimtys, bei konkurencija.

Vidinis SEO

Padarykite savo turinį lengvai prieinamą paieškos sistemoms. Mūsų komanda yra pasirengusi įgyvendinti sprendimus, kurie padės pagerinti jūsų reitingą paieškos sistemos rezultatuose.

Vidinis SEO optimizavimas paieškos sistemose - tai būtini pakeitimai, kurie yra rekomenduojami atlikus SEO auditą. Šiuos pakeitimus gali įgyvendinti svetainės savininkas (jei yra galimybė) arba SEO kompanija.

Vidinis SEO yra pagrindas sėkmingos SEO kampanijos kūrimui.

"On-Page SEO" nurodo įvairius esminius elementus (susijusius su SEO), pvz., Puslapių pavadinimus, antraštes, turinį ir turinio organizavimą bei vidinę nuorodų struktūrą ir t.t.

SEO paslaugos

Išorinis seo

Išorinis SEO arba kitaip atgalinių nuorodų rinkimas svarbi bet kokios sėkmingos SEO strategijos dalis. Nuorodų rinkimas yra viena iš labiausiai prieštaringų ir dažnai diskutuojamų temų paieškos sistemų optimizavimo pramonei. Kadangi "nuorodos" yra svarbiausia bet kokios paieškos optimizavimo kampanijos dalis ir tuo pačiu metu yra daugiausiai laiko užimantis procesas, taigi ir brangiausias (jei jos yra geros kokybės nuorodos, o ne tik atsitiktiniai direktorijų pateikimai ar forumų ir blogų komentarai).

Neišvengiamai atsiranda įmonių pardavinėjančių nuorodas į Jūsų svetainę, kurios google paieškos sistemos gali būti traktuojamos kaip apgavystės ir manipuliacija, dėl ko galite būti pašalinti iš paieškos sistemos.

Google taisyklės draudžia pirkti ar pardavinėti nuorodas į kitas svetaines.

Kuriant geros kokybės nuorodas daugiausia dėmesio skiriama kokybei, o ne kiekiui. Gerai ištirta ir tinkama, geros kokybės nuoroda yra verta daug kartų daugiau nei šimtai nemokamų katalogų nuorodų.

Nuorodų kūrimo pagrindai visada buvo ir visada bus grindžiami geros kokybės (t. y. naudingu, įdomiu, pramogų, švietimo) turiniu. Jei jūsų svetainėje nėra tinkamo turinio, kurį žmonės gali susieti su savo svetaine, tai bus labai sunku įtikinti juos tai padaryti.

SEO turinio kūrimas

Sukursime Jums unikalų SEO turinį kuris atitiks google standartus ir bus gerai indeksuojamas paieškos sistemų. Mūsų SEO specialistai parašys straipsnius, prekių ar paslaugų aprašymus pagal naujausias SEO taisykles. Unikalus turinys Jums padės ne tik iškilti paieškos sistemų rezultatuose, bet ir didins žmonių įsitraukimą į Jūsų internetinę svetainę. O tai didins Jūsų pardavimus.

Paieškos sistemos didelį dėmesį teikia unikaliam turiniui, dabartiniai paieškos algoritmai leidžia nustatyti kas yra turinio šaltinis ir kopijuotas turinys nebus gerai indeksuojamas.

Ar Jums reikalingos SEO paslaugos?
SEO yra geriausias būdas tapti matomais internete. Kai žmonės ieško Jūsų produktų ar paslaugų, be abejo norėsite, kad Jus rastų kuo aukštesnėse pozicijoje.
Seo paslaugos
Kodėl aukštesnė pozicija paieškos sistemoje svarbu?
Atsakymas paprastas - pirmos pozicijos praryja didžiąją dalį srauto:
- 1 paieškos pozicija 36.4 % srauto;
- 2 paieškos pozicija 12.5 % srauto;
- 3 paieškos pozicija 9.5 % srauto.
Seo pozicijos
* Pirma paieškos pozicija daro didžiausią įspūdį pirkėjo/kliento apsisprendimui įsigyti prekę.
Kodėl rinktis SEO paslaugas?
1 Jūs ne tik tapsite matomi internete, bet galėsite rinktis kokiais raktažodžiais būsite matomi, galėsite kontroliuoti kaip norite būti rodomi google paieškos sistemoje. Teisingi paslaugų aprašymai didins Jūsų verslo patikimumą ir vertę.
2 SEO turi didžiausią investicijų grąžą.
3 SEO yra ilgalaikė investavimo strategija.
4 SEO pritraukia tikslinį srautą pasiruošusį pirkti ar užsisakyti Jūsų paslaugas.
5 SEO yra geriausias būdas stiprinti savo prekinį ženklą.
virš 80 % žmonių prieš pirkdami prekę ar paslaugą visų pirma informacijos ieško internete!
facebook Google plus Instagram Youtube

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/webmar14/public_html/libraries/cms/application/cms.php on line 471