Susisiekite su mumis: +370 659 14781 |

Kodėl jums reikia internetinio puslapio?

1
Nustosite būti nematomu
Įmonės išleidžia milijonus kurdamos ir platindamos lankstinukus. Turėdami puslapį Jūs galite to nedaryti. Potencialus klientas sužinos apie Jus ar Jūsų produktus internete. Jeigu Jūs klientų ieškote skambučiais ar laiškais, jie tikrai informaciją pasitikrins internete.
2
Daugiau klientų
Daugiau nei 2,4 milijardo žmonių naudojasi internetu kasdien ir daugiau nei 90% iš šių žmonių per pastaruosius 12 mėn., ką nors įsigijo internetu arba susisiekė su dominančia įmone. Neturėdami internetinės svetainės Jūs prarandate didelę dalį šio pyrago.
3
Verslo vertė
Neturint internetinio puslapio Jūsų įmonė bus vertinama mažiau kliento akimis.
4
Įtaka
Turimą internetinį puslapį potencialiai pamatys tūkstančiai žmonių. Galėsite turėti įtakos jų sprendimams įsigyti prekes ar paslaugas.
5
Metas pasirodyti
Juk žinote koks geras jausmas kai Jūsų darbus žmonės atpažįsta? Turėdami internetinį puslapį Jūs galėsite parodyti ką darote ir didžiuotis savo darbais.
6
Padės su verslo tikslais
Taip! Kai reikės rašyti turinį puslapiui Jūs per naujo įvertinsite savo verslą, ko jau nedarėte metų metus. Greičiausiai nusistatysite naujus verslo tikslus.
7
Mažos investicijos pradėti
Kada nors norėjote pradėti verslą? Dabar tai galite padaryti virtualioje erdvėje. Iš tiesų, naudodamiesi nemokamais tinklapių kūrimo įrankiais Jums nereikės mokėti nė cento.
8
24 val. per parą
Jūsų internetinis puslapis bus pasiekiamas 24/7 be jokios Jūsų priežiūros. Jūs visada galite būti pasiekiami savo klientams.
9
Bendravimas su klientais
Turėdami tinklaraštį arba naujienų skiltį Jūs galėsite informuoti klientus apie Jūsų naujausius pasiūlymus, produktus, paslaugas, renginius, nuotraukas ar kitką.
10
Marketingas
Internetas atveria plačias galimybes reklamai. Jūsų internetinis puslapis gali pritraukti naujų klientų naudodamas mažai kainuojančias internetinio Marketingo strategijas.
11
Žinau, kad yra kitų būdų turėti savo elektroninį paštą, bet turint internetinį puslapį Jūs galite turėti savo elektroninio pašto dėžutę . Tai daug profesionaliau ir lengviau įsimenama.
12
Įveikite didžiausius
Norėjote ne kartą pradėti savo verslą, bet nežinote kaip konkuruoti su didžiausiais vardais? Sukurdami gražų internetinį puslapį su vystymo strategija Jūs galite tuos konkurentus sudaužyti į šipulius. Jūs neturite šanso pastatyti didelio dangoraižio, bet Jūsų internetinis puslapis gali nugriauti Jus skiriančią sieną.
13
Pardavimų didinimas
Kada nors turėjote sunkumų parduoti? Susikurdami taisyklingai struktūrizuotą puslapį Jūs galite bet ką įtikinti, kad verta iš Jūsų pirkti.

 

Kodėl internetinio puslapio dizainas svarbus?

Įmonės prestižas ir populiarumas priklauso ne tik nuo skambaus ir įsimintino pavadinimo, didelių akcijų ar didelės ir gyvybingos rinkos, bet taip pat ir nuo įmonės internetinio puslapio. Tik internetinio puslapio pagalba gali būti pateiktas pilnas ir išsamus priėjimas prie visos informacijos ne tik apie pačios įmonės veiklą, bet ir visas naujienas, vykstančias joje.

Internetinis puslapis ne tik vaizdinė priemonė, bet ir įmonės vizitinė kortelė internete. Kuo įdomesnis ir individualesnis tinklalapis, tuo lankytojai dažniau lankosi svetainėje, tokiu būdu populiarindami įmonę.

Koreguodami ir tobulindami internetinio puslapio dizainą ar tekstų išdėstymą ir pateikimą ieškome būdų padidinti Jūsų lankytojų įsitraukimą ir paslaugų ar prekių užsakymus. Potencialus klientas per pirmas 6 sekundes apsisprendžia ar jis liks Jūsų internetiniame puslapyje. Todėl puslapio dizainas yra ypatingai svarbus pirmo įspūdžio formavimui.

Internetinių puslapių dizainas
Kuriame pradinio ir vidinių puslapių dizainus, atsižvelgiant ne tik į naujausias dizaino kūrimo tendencijas, bet ir užsakovo reikalavimus, bei tematiką. Dizaino kūrimo metu atrenkamos labiausiai tinkančios spalvos, sukuriamas visos informacijos išdėstymas, kad informacija klientui būtų
pateikiama ne tik gražiai,
bet taip pat lengvai ir suprantamai.
Internetiniu puslapiu dizainas
Logotipų kūrimas
Kuriami vektoriniai individualūs logotipai.

Dažniausiai kuriami logotipų stiliai:

- Tekstas (Specialiai parinktu šriftu parašytas pavadinimas ar santrumpa)
- Abstraktus (Pavadinimas ar santrumpa, sudaranti visumą su grafiniu elementu ar simboliu)
- Simbolis (Tik grafinis elementas arba simbolis be teksto ar santrumpos)
- Inicialai (Pateikiamos tik pirmosios įmonės pavadinimo raidės, galimas apjungimas su grafiniais elementais)
Logotipu kurimas
Slide nuotraukų kūrimas
Slide nuotraukų koregavimas internetiniams puslapiams: nuotraukų apkarpymas, kelių nuotraukų sujungimas, spalvų uždėjimas, tekstų užrašymas ir t.t.. Slide nuotraukos atrenkamos ir pakoreguojamos pagal tematiką ir visą internetinio puslapio stilių.
Slide nuotrauku kurimas
Banerių (reklaminių skydelių) kūrimas
Mes kuriame nejudančius (png, jpg) ir judančius (gif) formatų banerius, kurių matmenys labiausiai tinkantys reklamai internete. Baneriai kuriami atsižvelgiant ne tik į įmonės tematiką ar logotipą, bet taip internetinį puslapį, parenkant tuos pačius šriftus, spalvas, stilių.
Baneriu, reklaminiu skydeliu kurimas
Facebook nuotraukų kūrimas
Kuriame facebook sienos, profilio, reklamines, viršelio nuotraukos pagal tikslius facebook nuotraukų matmenis.išmatavimus.
Facebook nuotrauku kurimas
Sukursiu Jums internetinį puslapį ir reklamos kompaniją už Jus
- sukurta virš 40 internetinių puslapių
- ❮ 300 000 išsiųsta elektroninių laiškų
- 210 % daugiau pardavimų
Susitikimas
Kontroliuokite patys: kaip greitai ir kiek augs Jūsų verslas
Suplanuokite susitikimą