Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/webmar14/public_html/libraries/cms/application/cms.php on line 471

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/webmar14/public_html/libraries/cms/application/cms.php on line 471
Kuo Jūsų verslui svarbus socialinių tinklų marketingas?
Susisiekite su mumis: +370 659 14781 |

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/webmar14/public_html/components/com_k2/models/item.php on line 881
2017-09-27

Kuo Jūsų verslui svarbus socialinių tinklų marketingas?

Autorė

Kiekvienas verslininkas puikiai žino, kad jo verslas neegzistuos ir nesiplės be kokybiškai pateiktos informacijos ir puikios marketingo strategijos.

Šiais laikais socialiniai tinklai: Instagram, Facebook, Pinterest, Youtube, Google + ir daugelis kitų, užima didelę laiko dalį šiuolaikinio žmogaus gyvenime.

Visiems ne naujiena, kad laikas, kurį žmonės praleidžia socialiniuose tinkluose nuolatos didėja. "Dabar paaugliai socialinėse platformose praleidžia iki devynių valandų per dieną, o 30 % viso praleisto laiko jie skiria socialinei medijai. Net 60% viso naršymo vyksta per mobiliųjų telefonų įrenginius." - aiškina SMT.

Ir statistika akivaizdžiai stebina. Pasak SMT vidutiniškai žmogus kasdien praleidžia 116 minučių (beveik dvi valandas) socialinėse platformose, kurių bendra trukmė gyvenime - 5 metai ir 4 mėnesiai. Tikimasi, kad socialiniams poreikiams praleistas laikas tik padidės, nes platformos vystysis dar toliau, bei kad tai bus padaryta tradicinės žiniasklaidos, ypač televizijos sąskaita.

Kuo Jūsų verslui svarbus socialinių tinklų marketingas

Socialinių tinklų dėka vartotojai ne tik gali bendrauti su savo draugais ir pražystamais, bet ir reklamuoti verslą, kitaip tariant vykdyti socialinį marketingą. Tačiau kuo jis svarbus Jūsų sukurtam verslui?

Jūsų prekės ženklo pripažinimas ir plėtojimas

Kiekvienas vartotojas ieškodamos tam tikros prekės ar paslaugos ieško informacijos internete ir socialinių tinklų erdvėse. Neradęs jos, daugelis susidaro nuomonę, kad tas prekės ženklas arba iš vis nebevykdo savo veiklos, arba yra nepatikrintas ir nesaugus, tad socialiniai tinklai - vienas iš kriterijų, kuris lemia verslo sėkmę.

Socialinių tinklų pasaulis padidins Jūsų verslo matomumą esamiems klientams ir pritrauks naujų, suteikiant galimybė toliau plėstis ir dalintis informacija. Kuo verslas prieinamesnis internete, tuo klientams paprasčiau Jus rasti.

Padidėjęs prekės ženklo pripažinimas ne tik dar labiau praplės galimybes tapti matomais, bet ir suteiks naujų perspektyvų, kurių dėka galėsite tobulėti.

Kuo Jūsų verslui svarbus socialinių tinklų marketingas

Geresnis klientų aptarnavimas

Daugelis šiandieninių vartotojų ieško Jūsų socialiniuose tinkluose tam, kad galėtų pasidomėti jiems rūpima informacija ir užduoti klausimus, palikti atsiliepimą ar net pasidalinti informacija apie teikiamas paslaugas su kitais. Nevykdant socialinio marketingo šis svarbus etapas bus praleistas.

Bendravimas su klientais ir informacijos dalijimasis yra pats svarbiausias etapas prekinio ženklo plėtojime, kadangi be klientų - nėra ir Jūsų.

Nesvarbu ar atsiliepimai ir komentarai yra teigiami, ar neigiami, tačiau jie visi reikalingi verslui. Svarbu niekada neignoruoti klientų ir sulaukus neigiamų atsiliepimų, visada stengtis ištaisyti pateikiamas problemas, kad visi matytų jog jų nuomonė Jums svarbi.

Kiekvienas klientas atkreipia didelį dėmesį į įmonės efektyvumą ir bendravimą socialinėse erdvėse, prieš apsisprendžiant ar jis tikrai nori naudotis jų teikiamomis paslaugomis, ar ne.

Mažesnės išlaidos

Mažesnės ar naujai susikūrusios įmonės puikiai žino, kad reikia gan gerai save išreklamuoti, norint susirasti klientų. Reklama laikraščiuose, reklaminiuose stenduose, televizijoje ar kitur yra gan brangi priemonė verslo reklamavimui, tad socialinis marketingas - geriausias ir vienas iš pigiausių būdų reklamai.

Daugumoje socialinių tinklų prisijungimas yra nemokamas, kaip ir daugelis kitų funkcijų (informacijos kėlimas, kontaktų pateikimas, nuotraukų/video skelbimas ir t.t.), tad už mažesnę kainą Jūs galite reklamuoti visą informaciją ir pritraukti daugiau klientų.

Kuo Jūsų verslui svarbus socialinių tinklų marketingas

Didesnis paieškos reitingas

SEO - viena iš priežasčių, kodėl socialinis marketingas svarbus verslui. Daugelis paieškos sistemų pvz.: "Google" mano, kad socialiniai tinklai ne tik padeda atrasti Jums naujų klientų, bet ir iškelia reitingą paieškos sistemose.

Rašydami pranešimus socialiniuose tinkluose ne tik apsvarstykite kaip pateikti informaciją kuo paprasčiau ir aiškiau, bet ir apgalvokite būdus, kurie padėtų pasekėjams skleisti pateiktą informaciją ir dar labiau iškelti Jus paieškoje.

Jeigu Jums kyla papildomų klausimų, tiesiog susiekite su manimi  Facebooke arba Skambinkite.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/webmar14/public_html/templates/g5_hydrogen/html/com_k2/templates/straipsniai/item.php on line 233
Skaityta 5687 kartų
Įvertinkite straipsnį
1 balsas

Turite pastebėjimų, palikite atsiliepimą

facebook Google plus Instagram Youtube

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/webmar14/public_html/libraries/cms/application/cms.php on line 471