Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/webmar14/public_html/libraries/cms/application/cms.php on line 471

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/webmar14/public_html/libraries/cms/application/cms.php on line 471
Naujos svetainės "SEO" optimizacija paieškos sistemoms
Susisiekite su mumis: +370 659 14781 |
2017-03-07

Naujos svetainės "SEO" optimizacija paieškos sistemoms

Autorius
Jūs sunkiai dirbote kelias savaites ar mėnesius, derindami savo naujo internetinio puslapio dizainą, tekstus, nuotraukas. Ir atėjo tas metas kai parodysite savo naujausią kūrinį pasauliui.
Bet prieš paleidžiant puslapį, ar esate įsitikinę kad Jūsų svetainės SEO būklė gera? Mačiau ne vieną svetainę kuri galėjo turėti aukštesnes pozicijas google paieškoje, jeigu puslapio programuotojas būtų naudojęs sąrašą kurį pateiksiu toliau.
 
Pastaba: Šis sąrašas nėra pilnas "SEO optimizavimas". Pateiksiu Jums pagrindus kuriuos turėtų turėti kiekviena internetinė svetainė.
  

Pagrindiniai dalykai kuriuos reikia padaryti prieš paleidžiant naują svetainę

 

  • Google Analytics: Nuo pirmos dienos turėtumėte matuoti ir stebėti srautą atkeliaujantį į Jūsų svetainę. Nėra jokio pasiteisinimo jo neturėti. Tiesiog įsidėkite UA kodą į svetainę arba įdiekite per Tag manager

Google analitics kodas svetainėje

  • Patikrinkite dar kartą svetainės robots.txt failą. Daug kartų yra tekę matyti kaip programuotojas naudoją faile komandą "User-agent: * Disallow:/. Jeigu norite daugiau sužinoti apie robots.txt failą skaitykite čia (L) Ši klaida neleis google ar kitai paieškos sistemai indeksuoti Jūsų svetainės, todėl žmonės negalės rasti Jūsų svetainės.
  • Pridėkite Facebook pixel, tai nėra būtinybė, bet yra didelė tikimybė jog anksčiau ar vėliau norėsite pradėti reklamuotis Facebook platformoje. Naudodamiesi šiuo Facebook pixel jūs galėsite rinkti informaciją apie svetainės lankytojus ir vėliau jiems reklamuoti savo paslaugas Facebook socialiniame tinkle.
  • Susikurkite paskyrą Google Search Console (Webmaster Tools) ir pilnai ją sukonfigūruokite. Pasitvirtinkite www, non-www, ir HTTPS jeigu naudosite, nustatykite savo šalį, nusistatykite kokiam domenui teiksite pirmenybę, pridėkite Sitemap.xml ir galiausiai paspauskite "Fetch as Google" mygtuką. Taip pat pridėkite savo svetainę į Bing paiešką.

Webmaster tools klaidos

 • Patikrinkite ar puslapyje neliko neveikiančių nuorodų ir ištaisykite jas. Tam galite naudoti Screaming Frog arba kitus SEO įrankius.
 • Narystės arba e-komercijos puslapiuose padarykite testinį pirkimą. Atidžiai peržiūrėkite kiekvieną žingsnį kuris gali trukdyti Jūsų pardavimams. Kartais yra užmirštama atjungti mokėjimo būdo bandomąja versiją (Sandbox mode).

 

Keletas patarimų palengvinančių puslapio administravimą

 
 • Netaupykite hostingo (serverio nuoma svetainei talpinti) sąskaita. Nėra nieko blogiau, kai žmonės išleidžia tūkstančius eurų dizainui ir puslapio programavimui, o vėliau išsirenką prastą serverį savo svetainei. Prašykite prisijungimo prie serverio C-panel, jeigu pasirinktas tiekėjas negali to duoti tai pirmas signalas blogo hostingo tiekėjo. Kokios grėsmės? Jūsų svetainę gali nulaužti arba sugadinti, svetainė gali per lėtai veikti, taip gali nukentėti Jūsų reitingas paieškoje.
 • Užsistatykite priminimus apie domenų vardų atnaujinimą. Geriausia kelios savaitės prieš galiojimo pabaigą. Yra tekę matyti kai šis laikas praleidžiamas ir svetainės bei elektroninių paštų darbas sutrinka kelioms dienoms.
 • Nustatykite perspėjimą Google Analytics paskyroje, kuris jus informuos kai pavyzdžiui Jūsų svetainės lankomumas kris tam tikru procentu.
 
Jeigu Jums kyla papildomų klausimų, tiesiog susiekite su manimi  Facebooke arba Skambinkite.
Įvertinkite straipsnį
1 balsas
Mindaugas Vaišys

Turite pastebėjimų, palikite atsiliepimą

facebook Google plus Instagram Youtube

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/webmar14/public_html/libraries/cms/application/cms.php on line 471